Informacja

Czas czytania: 2 minuty

Z dumą ogłaszamy, że Dyrektor Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznego w Rzeszowie Pani Józefa Misiewicz została uhonorowana prestiżowym odznaczeniem od Ministra Zdrowia Pana Adama Niedzielskiego za wybitne zasługi w dziedzinie ochrony zdrowia.

To znaczące wyróżnienie jest dowodem uznania za długoletnią pracę w jakże bogatej sferze zawodowej: edukator w diabetologii, specjalista opieki paliatywnej, socjolog i dyrektor.

Praca na rzecz naszej społeczności to rzetelność i zaangażowanie, pracowitość i wizja rozwoju oraz oddanie na rzecz pracowników i pacjentów. To wszystko sprawia, że nasza przychodnia jest miejscem, które rozwija i promuje najwyższe standardy opieki zdrowotnej.

Odebrane odznaczenie z rąk Pana Marszałka Władysława Ortyla jest zaszczytem dla Naszej Jednostki i potwierdza, że jesteśmy prowadzeni przez osobę o wyjątkowych kwalifikacjach i pasji w dziedzinie ochrony zdrowia.

Serdecznie gratulujemy Pani Dyrektor Józefie Misiewicz tego zaszczytnego wyróżnienia a pacjentom dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzają każdego dnia.