Plebiscytu HIPOKRATES 2022

Czas czytania: 2 minuty

Szanowni Pacjenci

Mamy zaszczyt poinformować, że Wojewódzki Zespół Specjalistyczny w Rzeszowie został zgłoszony do plebiscytu HIPOKRATES 2022 zorganizowanego przez Polska Press sp. z o.o., w kategorii Przychodnia Roku, aby zagłosować na naszą jednostkę wystarczy wejść w link: https://nowiny24.pl/p/kandydat/wojewodzki-zespol-specjalistyczny%2C2883149/

Nasi Pacjenci również docenili Personel Medyczny pracujący w naszym Zakładzie, nominując ich do poniższych kategorii:

Drodzy pacjenci zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu za pomocą powyższych linków. Celem plebiscytu jest wyróżnienie i nagrodzenie pracowników ochrony zdrowia, którzy cieszą się największym uznaniem pacjentów. Pozwala docenić medyków nie tylko za samo leczenie, lecz także za kulturę osobistą i podejście do pacjenta.

Lekarz Rodzinny Roku

lek. med. Adam Mazurczak https://nowiny24.pl/p/kandydat/lek-med-adam-mazurczak%2C2913701/
lek. med. Renata Miazga-Janusz https://nowiny24.pl/p/kandydat/lek-med-renata-miazga-janusz%2C2913723/
lek. med. Mirosław Szpunar https://nowiny24.pl/p/kandydat/lek-med-miroslaw-szpunar%2C2913719/
lek. med. Adriana Stawarz-Ostrowska https://nowiny24.pl/p/kandydat/lek-med-adriana-stawarz-ostrowska%2C2913703/

Pediatra Roku

lek. med. Beata Zapolnik https://nowiny24.pl/p/kandydat/beata-zapolnik%2C2970825/

Stomatolog Roku

Małgorzata Hałdys https://nowiny24.pl/p/kandydat/malgorzata-haldys%2C2973541/
Joanna Kujałowicz-Kluz https://nowiny24.pl/p/kandydat/joanna-kujalowicz-kluz%2C2973537/

Pielęgniarka Roku

Anna Wojton https://nowiny24.pl/p/kandydat/anna-wojton%2C2971783/
Józefa Misiewicz https://nowiny24.pl/p/kandydat/jozefa-misiewicz%2C2971795/
Jadwiga Augustyn https://nowiny24.pl/p/kandydat/jadwiga-augustyn%2C2971791/
Beata Paduch https://nowiny24.pl/p/kandydat/beata-paduch%2C2971785/

Chirurg Roku

Rafał Rylski https://nowiny24.pl/p/kandydat/lek-med-rafal-rylski%2C2889473/
Marek Bieryło https://nowiny24.pl/p/kandydat/lek-marek-bierylo%2C2983327/
Tomasz Wieliczko https://nowiny24.pl/p/kandydat/tomasz-wieliczko%2C2967863/
Maria Łydka https://nowiny24.pl/p/kandydat/maria-lydka%2C2967857/
Marek Kryszyński https://nowiny24.pl/p/kandydat/marek-kryszynski%2C2967855/
Marek Koberski https://nowiny24.pl/p/kandydat/marek-koberski%2C2967853/
Janusz Kler https://nowiny24.pl/p/kandydat/janusz-kler%2C2967851/

Ginekolog Roku

Aleksandra Wieteska-Koguc https://nowiny24.pl/p/kandydat/aleksandra-wieteska-koguc%2C2968945/
Magdalena Janowska https://nowiny24.pl/p/kandydat/magdalena-janowska%2C2968951/

Kardiolog Roku

Mariusz Makowski https://nowiny24.pl/p/kandydat/mariusz-makowski%2C2969173/
Aneta Liana-Brzyska https://nowiny24.pl/p/kandydat/aneta-liana-brzyska%2C2969165/
Małgorzata Bieńkowska https://nowiny24.pl/p/kandydat/malgorzata-bienkowska%2C2969171/
Beata Rożek https://nowiny24.pl/p/kandydat/beata-rozek%2C2969167/

Dermatolog Roku

Teresa Zagórska-Fic https://nowiny24.pl/p/kandydat/teresa-zagorska-fic%2C2968031/
Barbara Bajor https://nowiny24.pl/p/kandydat/barbara-bajor%2C2968023/
Maciej Tabisz https://nowiny24.pl/p/kandydat/maciej-tabisz%2C2968027/
Anna Małek https://nowiny24.pl/p/kandydat/anna-malek%2C2968021/

Laryngolog Roku

Alicja Oczoś https://nowiny24.pl/p/kandydat/alicja-oczos%2C2903201/
Barbara Smolik https://nowiny24.pl/p/kandydat/barbara-smolik%2C2969379/
Maria Rzepka-Baran https://nowiny24.pl/p/kandydat/maria-rzepka-baran%2C2903279/
Katarzyna Gotkowska https://nowiny24.pl/p/kandydat/katarzyna-gotkowska%2C2903249/

Okulista Roku

Marzena Porzycka https://nowiny24.pl/p/kandydat/marzena-porzycka%2C2970305/
Justyna Kocór https://nowiny24.pl/p/kandydat/justyna-kocor%2C2970303/

Ortopeda Roku

Paweł Słysz https://nowiny24.pl/p/kandydat/pawel-slysz%2C2970505/
Marek Koczan https://nowiny24.pl/p/kandydat/marek-koczan%2C2970503/
Jerzy Bober https://nowiny24.pl/p/kandydat/jerzy-bober%2C2970501/
Bartosz Kulig https://nowiny24.pl/p/kandydat/bartosz-kulig%2C2970499/
Jan Kulinowski https://nowiny24.pl/p/kandydat/jan-kulinowski%2C2970497/
Jan Gotkowski https://nowiny24.pl/p/kandydat/jan-gotkowski%2C2970495/

Położna Roku

Paulina Groszek https://nowiny24.pl/p/kandydat/paulina-groszek%2C2972797/
Danuta Witkowska https://nowiny24.pl/p/kandydat/danuta-witkowska%2C2972783/
Barbara Rakuś https://nowiny24.pl/p/kandydat/barbara-rakus%2C2972781/

Fizjoterapeuta roku

Agata Maliczkowska https://nowiny24.pl/p/kandydat/agata-maliczkowska%2C2968517/

Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.nowiny24.pl/hipokrates